• Jūsų prekių krepšelis tuščias

+370 65751357

Darbo pirštinės - aplietos

Darbo pirštinės - aplietosPapildomos parinktys:

0.99€
Pirštinės apsaugo nuo statinio krūvio ir užtikrina gerą ir kokybišką darbą su smulkiomis, mažomis detalėmis. Tinka surinkimo ir kitiems darbams  elektronikos pramonėje, su CNC staklėmis ir kitur , kur yra statines elektros iškrovos pavojus. Atitinka standartų EN 420, EN 388, EN 16..
Pirštinės apsaugo nuo statinio krūvio ir užtikrina gerą ir kokybišką darbą s...
0.99€

Papildomos parinktys:

1.39€
Pirštinės apsaugo nuo statinio krūvio ir užtikrina gerą ir kokybišką darbą su smulkiomis, mažomis detalėmis. Tinka surinkimo ir kitiems darbams  elektronikos pramonėje, su CNC staklėmis ir kitur , kur yra statines elektros iškrovos pavojus. Atitinka standartų EN 420, EN 388 (4131)..
Pirštinės apsaugo nuo statinio krūvio ir užtikrina gerą ir kokybišką darbą s...
1.39€
35.70€
aukščiausios kokybės antivibracinės pirštinės VIBRATION apsaugo nuo mechaninio poveikio ir mažina vibracijos efektą. Plonesnės nei dauguma analogiškų produktų todėl yra itin patogios ir lanksčios. Specialus audinio sluoksnis delno ir pirštų srityje užtikrina vibracijos slopinimą. S..
aukščiausios kokybės antivibracinės pirštinės VIBRATION apsaugo nuo mechanin...
35.70€

Papildomos parinktys:

1.55€
Darbo pirštinės SANDY pasižymi išskirtiniu pralaidumu orui bei ypač geromis mechaninio atsparumo savybėmis. Gerai sukimba su įvairiais paviršiais, puikiai priglunda prie rankos. Medžiaga: nailonas, aplietas nitrilu Rankogalis: megztas Dydis: 8, 9, 10, 11 Standartas: ..
Darbo pirštinės SANDY pasižymi išskirtiniu pralaidumu orui bei ypač ger...
1.55€

Papildomos parinktys:

1.15€
Nailoninės minkštu porėto latekso sluoksniu aplietos pirštinės AMBER. Gerai sukimba tiek su sausais, tiek su šlapiais paviršiais. Viršus: Nailonas aplietas minkštu porėtu lateksu (pirštai ir krumpliai) Delnas: aplietas m..
Nailoninės minkštu porėto latekso sluoksniu aplietos pirštinės&nbs...
1.15€

Papildomos parinktys:

2.69€
Darbinės pirštinės GOZEN, aplietos puliuretanu, apsaugo nuo prapjovimų (B lygis). Ypač tvirtos mechaniškai, atsparios trinčiai ir plyšimui.  Specialios sudėties dėka pirštinės pasižymi itin geromis mechaninio atsparumo savybėmis, todėl tarnauja ženkliai ilgiau nei įp..
Darbinės pirštinės GOZEN, aplietos puliuretanu, apsaugo nuo prapjovimų (B...
2.69€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 19 (4 puslapių)